Ana sayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

Shanzhen JiaMeiKang Bilim Company Ltd yüksek teknoloji güvenlik izleme ürünler ve ilgili ekipman üreticisidir. Biz tam olarak müşterilerimize hizmet verebilmek için teknik danışmanlık, ürün geliştirme, üretim ve satış entegre konusunda uzmanım. Biz DVR sabit disk video kamera, video kaydedici, CCD ve CMOS kablolu veya kablosuz serisi, TFT monitör ve daha fazlası dahil olmak üzere güvenlik ürünleri, çeşitli sağlamak. JMK ürünleri yaygın ortamları ve çeşitli uygulamalar kullanılır ve bunlar Avrupa, Amerika, Güneydoğu Asya ve diğer bölgelerde, dünya çapında satılmaktadır.

JMK, sürekli evde ve yurt dışında pazar taleplerini karşılamak, yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. Biz kendi özel gereksinimlerini karşılayan ve JMK den beklediği üstün ürünler sunarak müşterilerimiz ile uzun vadeli ilişkiler kurduk. Sizin OEM isteği her zaman JMK de açığız!

Yüksek kaliteli ürünler, dürüst iş uygulamaları ve üstün yönetim sistemi şirketimizin temel taşlarından olan ve bizi hızla mükemmel kalitede güvenlik izleme ürünlerinin güvenilir bir tedarikçi haline getirmiştir.