360 Tam Görünüm Mini MDVR

Ana sayfa » Ürünler » Araç GÜvenlik Sistemi » Mini Araba DVR » 360 Tam Görünüm Mini MDVR
360 Tam Görünüm Mini MDVR

Bizim JDR-360 TF tam görünüm minivan MDVR özel gerçek zamanlı mobil video gözetim sistemi için tasarlanmış, yüksek maliyet performansı ve genişletilebilir fonksiyonları ile entegre bir üründür. Bu avantajlar ve aşağıda listelenen bir dizi özellik ile donatılmıştır.

1. Bu ürün ileri hareketli JPEG video sıkıştırma veya açma teknolojisini kullanarak, yüksek hız gömülü ARM işlemci çekirdeğine sahip.
2. Bu DC 8V ve 32V arasındaki geniş bir voltaj aralığında çalışabilir.
3. Bizim kolay kullanımlı cihaz 64G harici TF kartı destekler.
4.Tam görünüm Mini MDVR sol ön görünümü de dahil olmak üzere hit dizi, sırt, görüntülemek veya aracın durumunu otomatik izlenmesi için sağ tarafı manzarası sunmaktadır.
5. Farklı bakış açıları 4 görüntü yakalamak ve sonra bir görüntü içine birleştirme yeteneği ile geliyor, 4 CH video ve 1 CH ses destekler. Tek kanal modunda çalışırken Ayrıca, ürün eşzamanlı video ve ses kaydı yapabilirsiniz.
6. Ses veya video oynatma işlevi sayesinde, bu cihaz aracınızın direksiyon simidi üzerine monte edilmiş kızılötesi uzaktan kumandalar tarafından başlatılmış veya durdurulabilir. Bu kullanımı oldukça kolaydır.
7. Önden görünümü arasında ekran modu geçiş Otomatik, arkasını görmek ve yan görünüm herhangi vesilelerle altında sonunda kontrol tarafından tetiklenebilir.
8.Video dosyasını bizim güç kaynağı için bir kesinti durumunda hemen muhafaza edilebilir.
9. Ürünümüz kullanıcı dostu yanı sıra uygun kurulum ve işletilmesi için, ortak araba çoğu için idealdir.

Teknik Özellikler

MaddeParametre
Video FormatıAVI
Video Çözünürlüğü1280*480
ArayüzMINI TF Kart Yuvası
DepolamaTF Kart (Maksimum 32G ~ 64G)

Bizim tam görünümü minivan MDVR ön görünümü, arka görünümü, sol veya ileri vites, geri vites, sola veya sağa dönüşışık kontrol ucu ile bağlantılı sağ tarafta görünümü kamera tetik hatları ile donatılmıştır. Daha neler, kızılötesi uzaktan kumanda, farklı görüş açıları yanı sıra otopark resimleri bu görüntüleri görüntülemenizi sağlar.Ürünümüz 5 saniye içinde başlayacaktır ve ardından bölünmüş ekran görünümü fotoğrafları TV-OUT ile ekranının ilgili bölümünde gösterilecektir.Aşağıdaki ekran düzeni olduğunu.

1. Önden Görünüm Ekran
Ileri vitese alındığında, tam görünümünde görüntüler TV-OUT ile ekranın sağ tarafında görüntülenir ve daha sonra önden görünümü fotoğraf sol tarafta olacak.Ekran düzeni aşağıdaki gibidir.

2. Geri Ekran görüntüle
Geri vitese alındığında, tam görünümünde görüntüler TV çıkışı yardımıyla ekranın sağ tarafında gösterdi ve arka görünümü resmi ekranın karşı tarafta olacak olacaktır.Aşağıdaki tablo, ekran düzenini göstermektedir.

3. Sol veya Sağ Yandan Görünüm Ekran
Sola veya sağa dönüş lambası devreye sokulduğunda, A + B ekran modu ile sol ve sağ yan görünümünün fotoğrafı TV-OUT ile ilgili ekran görüntülenir ve ekran düzeni aşağıda gösterilmiştir.

İlgili ürünler
Geribildirim formu
Diğer Ürünler