Araba Güvenlik Sistemi Seti

Ana sayfa » Ürünler » Araç GÜvenlik Sistemi » Araba Güvenlik Sistemi Seti

Tanım
Araba güvenlik sistemi seti araç tam bir havadan görünümü sunuyor. Bu dört kamera ile araç çevresinde vizyon toplar ve, arabanın etrafında 360 derece tam bir görünüm oluşturan ve monitör üzerinde gösterir. Her iki ön gelişmiş, gelişmiş arka tarafında park doğru ve park ederken tırmalama önlemede etkilidir.

Araba güvenlik sistemi seti yol yardımı sunuyor.Ileri kamera önünde yol koşulları görmek ve güvenliğini artırabilir.Yolda çukurların ya da engeller var veya araba dar yollar, vb buluşuyor, sistem çarpışma önlemek ve tehlikeleri önlemek için yardımcı olabilir. Döndürürken, kamera kör noktaları ortadan kaldırabilir.

Araba kaydedici / araç kara kutusu ile, vücudun veri depolama hakkı aynı anda, arka sol ve ön dört kamera, kaydedebilirsiniz. Bir katma değerli hizmet olarak bu fonksiyonu, kullanıcıların sadece ilgili SD kart vermeniz gereken ve video veri birçok saat kaydedebilirsiniz.

JKT-756 Özellikleri
Araba Güvenlik Sistemi Seti1. Monitör otomobil ve ekranın etrafında 360 derece tam bir Form görünümü
2. Araba güvenlik sistemi seti 9 inç dijital dörtlü monitör vardır
3. Aynı anda tam zamanlı olarak 4 kanal kayıt yaşamak
4. 4 yolu video girişi, ses girişi 4 yolu, 1 yönlü video çıkışı, alarm
5. Kayıt sabit disk sürücüsü veya SD kartına kaydedilir
6. Araba güvenlik sistemi seti farklı bir durum kullanımı için kameralar 4 farklı türde sunuyor

JMK Çin merkezli profesyonel bir araç güvenlik kamera üreticisidir. Biz araba güvenlik kamera kiti, araç destek arka gÖrÜş kamerası, dizi su geçirmez CCTV kamera, ONVIF IP kapak kamera, ve çok daha fazlasını sunar.

Geribildirim formu
Diğer Ürünler