Mega Piksel Balik Gozu Panoramik IP Kamera

Ana sayfa » Ürünler » IP Güvenlik Kamerası » Mega Piksel Balik Gozu Panoramik IP Kamera

Mega Piksel Balik Gozu Panoramik IP Kamera

UP-361 Mega piksel balık gözü panoramik IP kamera da 360 ° Panoramik CCTV Dome Kamera gibi bir gizli güvenlik kameradir.Ölü açı olmadan 360 derece panoramik bakış açısı oluşturmak için bir balık gözü lens kullanır.Özellikle böyle bir koridor, mağaza, ofis, alışveriş merkezi ve otopark, vb gibi bu açılış alanlar izlemek için tasarlanmıştır ve bu alanda bu ürünü kurmadan hariç çoklu kamera kurmaya gerek yoktur.

1.Orijinal görünümü                                2.Geniş görünüm

3.Dört görünümü                                                           4. Kaynak görünümünü Dörtlü

5. Çift görünümü                                                            6.Üçlü görünümü

Bu ürün 2 mega piksel çözünürlük ve üstün H.264/AVC video sıkıştırma sunmaktadır. Panoramik video işleme dayanarak, kullanıcıların geniş bir bakış içerir esnek görüntü düzenleri, çift geniş manzaralı, 3 PTZ görünümü, dörtlü görünüm ve tablo görünümü verir.Bizim balık gözü panoramik IP kamera otomatik pan, hareketli parçalar olmadan otomatik devriye ve geleneksel PTZ kamera için ideal bir alternatif gibi E-PTZ fonksiyonu ile birlikte geliyor.


PoE (Ethernet üzerinden güç) fonksiyonu bu ürünle basit ve esnek kurulum için ideal bir LAN kablo bağlantısı aracılığıyla aktive edilmesini sağlar. İki-yönlü ses interkom için tasarlanmıştır. Ayrıca, ürünün yerel depolama uygulamaları için Micro-SD kart destekler.

Geribildirim formu
Diğer Ürünler