Su Geçirmez Array CCTV Kamera

Ana sayfa » Ürünler » CCTV Kamera » IR CCTV Kamera » Su Geçirmez Array CCTV Kamera

Sony Effio-E
Array su geçirmez CCTV kamera yatay çözünürlük 700 TVL ulaşır sağlayan Sony Effio-D görüntü işlemcisi kullanır.

Array Lamba
Dizi su geçirmez CCTV kamera dizi lamba yüksek parlaklık, yüksek optik dönüşüm verimliliği, kızılötesi ışık açısı geniş aralığı, uzun çalışma ömrü ve küçük boyutlu sahiptir.

WDR
Mümkün bizim bile kamera arka ışık koşulları altında net görüntü sağlar sağlar.

3D-DNR
Gelişmiş D-WDR teknoloji kullanımı sahne güçlü aydınlatmalı olduğunda bile net görüntü vermek için dizi su geçirmez CCTV kamera sağlar.

Gizlilik Bölge Maskeleme
Bu görüş kamera alanında özel alanları gizleyerek kişisel gizliliğinizi korumanıza yardımcı olur.Gizlilik maskeleme bölgesi konumu ve büyüklüğü kullanıcının özel gereksinimi dayanmaktadır.

Highlight Maskeleme Pozlama (HKE)
Maruz ışıkları üzerinde içeren bir odada görüntülü olduğunda, otomatik pozlama hesaplamalar Çoğunlukla ışıkları dışında karanlık görüntüleri neden.Vurgulamak maskeleme maruziyet, çok parlak ışık yoğunluğu yüksek bir dinamik aralığı vardır sonuçlar üreten, pozlama hesaplama maskelenir.

Hareket Algılama
Resim içinde hareket gözetim hedefleri tespit etmek için analiz edilebilir.

Değişken Odaklı Lens
Değişken odaklı lens ile, kullanıcının farklı görüş mesafesi de net görüş için gerekli olan lens gücü ayarlayabilirsiniz.

JK-A578 Özellikleri
1. Dizi su geçirmez CCTV kamera Sony süper HAD CCD Ⅱ "1/3 sunar
2. Yatay Çözünürlük: 700TVL
3. 4MM/6MM/8MM/12MM/16MM sabit lens (isteğe bağlı)
4. Yüksek parlaklık ve uzun çalışma ömrü ile Array lamba 2 adet Dahili
5. Dizi su geçirmez CCTV kamera Çoklu dil OSD (Ekran Görüntüsü On) kontrol ekranı, 3D-DNR (3D Digital Range), WDR (Wide Dynamic Range) sunar

JMK Çin merkezli profesyonel bir dizi su geçirmez CCTV kamera üreticisidir. Firmamız aynı zamanda IR OSD analog CCTV kamera, plaka araba yedek kamera, IP PTZ Dome kamera, ve daha fazlasını sağlar.

İlgili ürünler
Geribildirim formu
Diğer Ürünler