WDR IR CCTV Kamera

Ana sayfa » Ürünler » CCTV Kamera » IR CCTV Kamera » WDR IR CCTV Kamera

Sony Effio-E
WDR IR CCTV kamera yatay çözünürlük 700 TVL ulaşır sağlayan Sony Effio-D görüntü işlemcisi kullanır.

WDR
WDR mümkün bizim kamera bile arka ışık altında net görüntüler sağlamak için yapar.WDR aynı çerçeve içinde aydınlık ve karanlık bölgelerin yakalama ve görüntüleme sağlar. Bu parlak alanlar ve bir kompozit aralığı içine karanlık bölgelerde düşük deklanşör hızı pozlama yüksek deklanşör hızı pozlama iki alanları birleştirir.

Gizlilik Bölge Maskeleme
Bu görüş kamera alanında özel alanları gizleyerek kişisel gizliliğinizi korumanıza yardımcı olur.Gizlilik maskeleme bölgesi konumu ve büyüklüğü kullanıcının özel gereksinimi dayanmaktadır.

Highlight Maskeleme Pozlama (HKE)
Maruz ışıkları üzerinde içeren bir odada görüntülü olduğunda, otomatik pozlama hesaplamalar Çoğunlukla ışıkları dışında karanlık görüntüleri neden.Vurgulamak maskeleme maruziyet, çok parlak ışık yoğunluğu yüksek bir dinamik aralığı vardır sonuçlar üreten, pozlama hesaplama maskelenir.

Su Geçirmez
Su geçirmez WDR IR CCTV kamera dış mekan kullanımı için tasarlanmış ve gündüz ya da gece boyunca iyi durumda gözetim ile korur.

Hareket Algılama
Resim içinde hareket gözetim hedefleri tespit etmek için analiz edilebilir.

Değişken Odaklı Lens
Değişken odaklı lens ile, kullanıcının farklı görüş mesafesi de net görüş için gerekli olan lens gücü ayarlayabilirsiniz.

JK-886MZ Özellikleri
1. 1/3'' Sony Effio-E
2. WDR IR CCTV kamera 700TVL yatay çözünürlük sunuyor
3. Değişken odaklı lens: 3.5 ~ 16mm, 4 ~ 9mm
4. CDS sensör ile 161 adet güç kızılötesi LED Dahili
5. 3D-DNR (3D Digital Range), WDR (Wide Dynamic Range)
6. WDR IR CCTV kamera, bir Çoklu dil OSD (ekran üzerinde) kumanda ekranı ile donatılmıştır

JMK Çin merkezli özel bir WDR IR CCTV kamera üreticisidir. Biz de dizi su geçirmez CCTV kamera, 3G, mini araba güvenlik DVR, PTZ Dome CCTV kamera, H.264 mega piksel IR IP kamerası, ve çok daha fazlası.

İlgili ürünler
Geribildirim formu
Diğer Ürünler